tło kostektło kostektło kostek

Aktualności

28072020
Losowanie grup w finałach XXVI OOM Lubelskie 2020 w piłce ręcznej K i M
23 lipca 2020 roku, w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej - ul. Kazimierza Wielkiego 8, Lublin (hala Globus) odbyło się losowanie grup w piłce ręcznej w ramach XXVI OOM w sportach halowych Lubelskie 2020 . Zachęcamy do obejrzenia losowania i zapoznania się z pozostałymi przygotowanymi informacjami. Szczegóły losowania znajdują się pod linkami:
23072020
Pomoc dla Mai Kozłowskiej
Szanowni Państwo zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla córeczki naszej wieloletniej pracownicy Izabeli Kozłowskiej. Szczegółowe informacje zawierają dokumenty zamieszczone w zakładce Komunikaty i Ogłoszenia.
20072020
Wykazy akcji szkoleniowych KW
W zakładce SZKOLENIE zamieszczone zostały wykazy akcji szkoleniowych wg stanu na dzień 01.07.2020.
09072020
Oferta organizacji szkolenia dla Kadr Wojewódzkich
Szanowni Państwo, Przedstawiamy propozycję organizacji w Lublinie obozów sportowych dla kadr wojewódzkich. Jesteśmy znakomicie przygotowani do tej roli, ponieważ Miasto Lublin posiada bogate doświadczenie w realizowaniu imprez sportowych o najwyższej randze. W 2019 roku doskonale wywiązaliśmy się z roli gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U20, Mistrzostw Świata w Koszykówce Głuchych Kobiet i Mężczyzn, 36. PZLA Mistrzostw Polski U23 w Lekkiej Atletyce, Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pływaniu. W ubiegłych latach gościliśmy reprezentacje oraz narodowe drużyny młodzieżowe. Powyższe wydarzenia odbywały się na spełniających najwyższe standardy obiektach sportowych, jak AQUA Lublin, ARENA Lublin czy Stadion lekkoatletyczny. Jesteśmy przekonani, że możliwość trenowania w tak dobrych warunkach będzie dla uczestników obozu wspaniałym doświadczeniem i przełoży się poprawę formy zawodników oraz ich wyników sportowych. Dodatkowe atuty Lublina to dobra lokalizacja i dostępność komunikacyjna obiektów, atrakcyjna baza noclegowa w postaci burs szkolnych oraz możliwość zapewnienia cateringu. Szczegóły zawiera załącznik w zakładce Pliki do pobrania.
17062020
POLISH RUN - biegnij gdziekolwiek jesteś!
POLISH RUN - biegnij gdziekolwiek jesteś! Promocja Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport i propagowanie zdrowego stylu życia to główne cele znanej już wielu z nas polskiej imprezy biegowej, organizowanej przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii.
29052020
Bezpieczny wypoczynek - wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku
Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia przygotowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju. Pełny komunikat na stronie Ministerstwa Sportu.
06052020
Powrót do sportu w dobie epidemii
Wideokonferencja z udziałem Marszałka WL Jarosława Stawiarskiego i Dyrektora Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki, Artura Domańskiego, dotycząca sytuacji sportowej w naszym regionie. Marszałek Województwa Lubelskiego mówił o przygotowaniach do ważnych wydarzeń sportowych, a także przybliżył etapy wygasania obostrzeń, które już niedługo pozwolą lubelskim sportowcom i mieszkańcom województwa w pełni powrócić do aktywności sportowej. Pełna informacja pod linkiem https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/powrot-do-sportu-w-dobie-epidemii/
17042020
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych LUBELSKIE 2020
Mając na uwadze sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, a także ogłoszeniem stanu epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w porozumieniu z Lubelską Unią Sportu – realizatorem zadania, informujemy o konieczności odroczenia organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w trakcie rozmów z Ministerstwem Sportu, dotyczących ustalenia najbardziej optymalnego terminu do przeprowadzenia tego sportowego wydarzenia. Pragniemy, by impreza została przeprowadzona w miesiącach wrzesień-październik 2020 r., o ile sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 na to pozwoli.
10042020
Wielkanoc 2020
Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, kadrze szkoleniowej, osobom współpracującym Lubelska Unia Sportu składa życzenia Zdrowia, Zdrowia i Zdrowia
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.