tło kostektło kostektło kostek

Wolontariat na start

Projekt Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin powstał, by wspierać lubelskie kluby sportowe w efektywnej koordynacji działań wolontariuszy, zaangażowanych w organizację wydarzeń sportowych na terenie Miasta Lublin. Centrum rekrutuje, szkoli i przydziela wolontariuszy do klubów, jednocześnie nagradzając tych najaktywniejszych. Wolontariusze realizują się wspierając kluby i ulubionych sportowców podczas organizacji imprez sportowych oraz zdobywają doświadczenie i nowe umiejętności. Centrum oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu podstaw bezpieczeństwa i współpracy w grupie, a także z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wolontariusze, współpracujący z klubami sportowymi, będącymi partnerami Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, otrzymają tzw. pakiety wolontariusza, zaświadczenia potwierdzające udział w wolontariacie sportowym oraz zniżki na różnego rodzaju zajęcia sportowe. Ponadto, biorą udział w wyjazdach szkoleniowo – integracyjnych dla wolontariuszy i spotkaniach ze sportowcami, nawiązują nowe znajomości i kontakty oraz realizują własne, nie tylko sportowe, pasje.

Zapraszamy na stronę internetową Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin:  www.wolontariatsportowy.lublin.eu oraz profil na Facebook'u.  

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.