tło kostektło kostektło kostek

Medale narciarzy na OOM Podkarpackie 2023!

Medale naszych reprezentantów z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski na OOM Podkarpackie 2023!

Pierwsze konkurencje XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Narciarstwie Biegowym zostały rozegrane w weekend 6-7 marca na trasach w Wiśle-Kubalonce w ramach Pucharu Grupy Azoty. Dwa tygodnie później młodzi biegacze rywalizowali w sprintach indywidualnych, drużynowych i biegach długodystansowych.

Reprezentacja województwa lubelskiego wywalczyła łącznie 6 medali, zajmując tym samym 4. miejsce w klasyfikacji województw. W klasyfikacji klubowej MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski zajęła 2 miejsce z dorobkiem 107,5 pkt!