tło kostektło kostektło kostek

Sportowy Talent!

Za nami finał tegorocznej edycji programu Sportowy Talent, ktory odbył się 17 grudnia w lubelskiej hali Globus im. Tomasza Wójtowicza.

Program Sportowy Talent powstał, by optymalnie wykorzystać potencjał młodych mieszkańców i przekazać ich pod opiekę klubów sportowych. Celem projektu jest ocena poziomu sportowego uczniów oraz zaangażowanie najzdolniejszej młodzieży do udziału w szkoleniu w lubelskich klubach sportowych. W tegorocznej edycji udział wzięło 107 młodych sportowców, którzy sprawdzili swoje siły podczas konkurencji takich jak: skok w dal, rzut piłką lekarską tyłem, bieg na 30m oraz dynanometr.

 

Sportowy talent - zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej jest realizowane przy pomocy finansowej Gminy Lublin.

fot. Karol Zienkiewicz

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.